جابجاگرهای موتوردار


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

صفحه گردان موتوردار ( MRS25001 )

41,250,000 تومان

صفحات گردان موتوردار با کدفنی MRS25001 ،جابجاگرهای دقیقی هستند که در راستای پیشبرد پروژه های تحقیقاتی دانشگاهها و مراکز علمی و اتصال آنها به بازار صنعت طراحی و ساخته شده اند.  اندازه شناسی، بازرسی ویفر نیمه هادی ، میکرو رباتیک، تست سنسورها، تنظیم موقعیت زاویه ای قطعات اپتیکی مانند قطبشگرها، تیغه های موج و غیره از کاربردهای این صفحات گردان است. در ضمن با توجه به کاربرد موردنظر ، می توان یک جابجاگر یک بعدی، دو بعدی یا غیره را نصب شده بر این سیستم انتخاب کرد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


سیستم دوران دو بعدی ترکیبی از چرخاننده موتوردار و گونیومتر موتوردار

198,000,000 تومان ناموجود

صفحات گردان موتوردار، جابجاگرهای دقیقی هستند که در راستای پیشبرد پروژه های تحقیقاتی دانشگاهها و مراکز علمی و اتصال آنها به بازار صنعت طراحی و ساخته شده اند.  اندازه شناسی، بازرسی ویفر نیمه هادی ، میکرو رباتیک، تست سنسورها، تنظیم موقعیت زاویه ای قطعات اپتیکی مانند قطبشگرها، تیغه های موج و غیره از کاربردهای این صفحات گردان است. در ضمن با توجه به کاربرد موردنظر ، می توان یک جابجاگر یک بعدی، دو بعدی یا غیره را نصب شده بر این سیستم انتخاب کرد که در این مدل، یک گونیومتر روی آن نصب شده است و در بالاترین قسمت، یک نگه دارنده صفحه متصل شده است.  اندازه شناسی، بازرسی ویفر نیمه هادی ، میکرو رباتیک، تست سنسورها، تنظیم موقعیت زاویه ای قطعات اپتیکی مانند قطبشگرها، تیغه های موج و غیره از کاربردهای این صفحات گردان است. دقت صفحه گردان موتوردار 0.0001 درجه است.


صفحه گردان موتوردار ( MRS25002 )

63,000,000 تومان ناموجود

صفحات گردان موتوردار با کدفنی MRS25002 ،جابجاگرهای دقیقی هستند که در راستای پیش برد پروژه های تحقیقاتی دانشگاهها و مراکز علمی و اتصال آنها به بازار صنعت طراحی و ساخته شده اند.  اندازه شناسی، بازرسی ویفر نیمه هادی ، میکرو رباتیک، تست سنسورها، تنظیم موقعیت زاویه ای قطعات اپتیکی مانند قطبشگرها، تیغه های موج و غیره از کاربردهای این صفحات گردان است. در ضمن با توجه به کاربرد موردنظر ، می توان یک جابجاگر یک بعدی، دو بعدی یا غیره را نصب شده بر این سیستم انتخاب کرد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


دسته‌بندی