کیت های اپتومکانیک


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

کیت آزمایشگاهی اپتو مکانیک کامل ( OPTLAB-PRO )

540,000,000 تومان

این مجموعه آزمایشگاهی شامل 61 نوع قطعات و نگه‏دارنده‏ های مورد نیاز در یک آزمایشگاه اپتیک یا لیزر می‏باشد. این مجموعه شامل 463قلم است. انواع پایه‏ ها، میله ‏ها، نگه دارنده میله ‏ها، نگه‏دارنده‏ های اپتیکی ثابت و متحرک، نگه‏دارنده‏ های پلاریزور، صفحات قائم و متحرک، جابجاگرهای آزمایشگاهی یک، دو و سه بعدی، جک‏های آزمایشگاهی، پایه‏ های مغناطیسی، صفحات گردان به همراه کیت پیچ از اجزای این مجموعه می باشد. به علاوه دو نوع باریکه گستر حرفه‏ای نیز همراه این مجموعه ارائه می‏گردد. تعداد اقلام و تنوع قطعات این مجموعه نسبت به کیت پایه بسیار بیشتر می‏باشد. این مجموعه می‌تواند چیدمان‏های اپتیکی دو تا چهار میز اپتیکی را تامین نماید. تمامی قطعات از آلومینیوم آنادایز شده ساخته شده‏ اند. تمام میله‏ ها از جنس استیل است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت پیچ ( SKT75 )

8,400,000 تومان

کیت پیچ SKT75 مه فناور ظریف دیدگانی یک انتخاب اقتصادی و مناسب برای آزمایشگاه شما می‏ باشد، که شامل حدود 750 عدد پیچ،مغزی،مهره،واشر و آچار آلن است. این جعبه شامل: پیچ‏ های M3  ، پیچ‏ های M4، پیچ ‏هایM5 ،پیچ‏ های M6 و پیچ ‏های مغزی M3، پیچ‏ های مغزی M4 ، پیچ‏ های مغزی M6، همچنین مهره‏ ها و  واشرهای متعدد و چند عدد آچار آلن است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


مجموعه آزمایشگاهی اپتو مکانیک پایه ( OPTLAB-BASE/M )

303,600,000 تومان

این مجموعه آزمایشگاهی با کد فنی OPTLAB-BASE/M  شامل 41 نوع قطعات و نگه‏دارنده ‏های ضروری برای یک آزمایشگاه اپتیک یا لیزر می‏باشد. این مجموعه شامل 264قطعه است. انواع پایه‏ ها، میله‏ ها، نگه‏دارنده ‏ی میله ‏ها، نگه‏دارنده‏ های اپتیکی ثابت و متحرک، نگه‏دارنده ‏های پلاریزور، صفحات قائم و متحرک، جابجاگرهای آزمایشگاهی یک، دو و سه بعدی به همراه کیت پیچ از اجزای این مجموعه می‏باشد. قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب این مجموعه ، برای راه ‏اندازی یک آزمایشگاه  بسیار مناسب می‏باشد.   شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت میله ها با قطر 12 میلیمتر و نگهدارنده های جانبی ( MFK03/M )

53,160,000 تومان

کیتMFK03/M    از سری کیت‏های اپتومکانیک شامل 108 محصول پر کاربرد از میله ‏ها با قطر 12 میلیمتر و نگه ‏دارنده ‏های آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‏دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده ‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده است. اجزای این کیت مکمل کیت MFK01 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید.واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت پایه ‏ها و نگه‏دارنده ‏های میله با قطر 12 میلیمتر ( MFK01/M )

39,375,000 تومان

کیت MFK01/M    از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پرکاربرد از پایه ‏ها و نگه‏ دارنده‏ های با قطر 12 میلیمتر، آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‎دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده ‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده‌است. اجزای این کیت، مکمل کیت MFK03 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه، دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید. واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد. جنس تمامی قطعات از آلومینیوم آنادایز شده می‏باشد به استثنای پیچ‏ها که از جنس برنج و یا استیل ساخته شده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت نگهدارنده های اپتیکی ( MFK05 )

84,900,000 تومان ناموجود

کیتMFK05  از سری کیت‏های اپتومکانیک شامل 55 محصول پرکاربرد از  نگه‏ دارنده ‏های ثابت، متغیر و چرخان و قابل تنظیم اپتیکی است که در کشوهای برچسب‏ دار جا گرفته‏ اند. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده ‏تر می‏کند. اجزای تشکیل دهنده کیت در زیر آورده شده است. اجزای دو کیت MFK03 و MFK01 به همراه این کیت، تکمیل کننده آزمایشگاه هستند. تمام کشوهای کابینت مجموعه، دارای برچسب عکس‏ دار از قطعات برای سازماندهی آزمایشگاه‏ها هستند تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت میله های پایه ستونی ( MFK06 )

132,000,000 تومان ناموجود

کیتMFK06  از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پر کاربرد از میله ‏های پایا و نگه‏دارنده ‏های آن به علاوه کابینت های برچسب‏دار برای اجزای مجموعه است. این سیستم پایه قابلیت ایجاد ثبات فوق العاده در چیدمان‏های با ارتفاع پایین باریکه را داراست. هر میله می تواند به تنهایی در ارتفاع ثابت و پایدار یا با اضافه شدن به میله دیگری در ارتفاع ‏های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. گیره ‏های چنگکی کمک می‏کند که این میله ‏ها با قطر 1 اینچ (2/45 میلی‌متر) در هر مکانی روی میز اپتیکی بتوانند محکم شوند.باید توجه داشت که استفاده از این نوع پایه، دقت کار را بالا برده و چیدمان‏های آزمایشگاهی با این قطعات دارای ثبات و پایداری بیشتری نسبت به چیدمان‏های با قطعات کیت‏های MFK01 و MFK03 هستند.   تمام کشوهای کابینت مجموعه دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت میله ها با قطر 1/2 اینچ و نگهدارنده های جانبی ( MFK03/S )

83,160,000 تومان ناموجود

کیتMFK03/ S   از سری کیت‏های اپتومکانیک شامل 108 محصول پر کاربرد از میله ‏ها با قطر 1/2 اینچ و نگه ‏دارنده ‏های آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‏دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده ‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده است. اجزای این کیت مکمل کیت MFK01 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید.واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


کیت پایه ‏ها و نگه‏دارنده ‏های میله با قطر 1/2 اینچ ( MFK01/S )

49,500,000 تومان ناموجود

کیت MFK01/S    از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پرکاربرد از پایه ‏ها و نگه‏ دارنده‏ های  با قطر 0/5 اینچ آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‎دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده‌است. اجزای این کیت، مکمل کیت MFK03 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه، دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید. واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد. جنس تمامی قطعات از آلومینیوم آنادایز شده می‏باشد به استثنای پیچ‏ها که از جنس برنج و یا استیل ساخته شده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.


دسته‌بندی