نگهدارنده پلاریزور دقیق ( FPHR )

Fine Polarizer Holder

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: FPHR
  • جنس: آلومینیوم آنادایز شده
  • ابعاد: 160*80*28 mm
  • وزن: 410gr
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
11,100,000
37%
7,000,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این نگه دارنده  با کد فنی  FPHR ، طوری طراحی شده که ابزارهای اپتیکی با قطر ا اینچ، نظیر پلاریزورها و تیغه ربع موج و نیم موج،در سوراخ مرکزی بوسیله حلقه هایی ، نگه داشته می شوند. این نگه دارنده قابلیت چرخش 360 درجه با گام0.2  درجه با استفاده از ورنیه را دارا می باشد. ولی قابلیت اصلی آن با استفاده از پیچ میکرومتری واقع در قسمت بالایی آن انجام می شود. با قفل کردن پیچ پائینی به صفحه چرخنده اجازه داده می شود که به اندازه 10 درجه با دقت 0.02 درجه بچرخد. سوراخ های ایجاد شده در کف هر نگه دارنده امکان نصب میله های مختلف را می دهد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

این نگهدارنده  با کد فنی  FPHR ، طوری طراحی شده که ابزارهای اپتیکی با قطر ا اینچ، نظیر پلاریزورها و تیغه ربع موج و نیم موج،در سوراخ مرکزی بوسیله حلقه هایی ، نگه داشته می شوند. این نگه دارنده قابلیت چرخش 360 درجه با گام0.2  درجه با استفاده از ورنیه را دارا می باشد. ولی قابلیت اصلی آن با استفاده از پیچ میکرومتری واقع در قسمت بالایی آن انجام می شود. با قفل کردن پیچ پائینی به صفحه چرخنده اجازه داده می شود که به اندازه 10 درجه با دقت 0.02 درجه بچرخد. سوراخ های ایجاد شده در کف هر نگه دارنده امکان نصب میله های مختلف را می دهد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
FPHR
جنس
آلومینیوم آنادایز شده
ابعاد
160*80*28 mm
وزن
410gr

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...