نگهدارنده میله پایه ستونی قطر 1/2 اینچ ( SPM100/S,SPM120/S,SPM150/S,SPM20/S , SPM25/S , SPM30/S , SPM40/S ,SPM50/S, SPM75/S )

Ø1/2" Pedestal Post Holder

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: SPM/S
  • جنس: آلومینیوم آنادایز شده استیل
  • سایز: SPM20/S SPM25/S SPM30/S SPM40/S SPM50/S SPM75/S SPM100/S SPM120/S SPM150/S
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
740,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نگه دارنده های میله پایه ستونی شرکت مه فناور با کد فنی  SPM/S انعطاف پذیری تغییر ارتفاع نگهدارنده های میله استاندارد را بعلاوه پایداری مشابه میله های پایه ستونی ترکیب می کنند. این نگهدارنده ها می توانند توسط گیره های چنگکی به میز اپتیکی قفل شوند. همچنین گیره چنگکی می تواند جهت انتخاب مناسب ترین سوراخ به صورت 360 درجه در اطراف نگهدارنده بچرخد. جهت بهبود عملکرد این نگهدارنده ها، مگنت هایی به پایه آن ها افزوده شده است که قابلیت تنظیم چیدمان پیش از قفل کردن نگهدارنده به میز اپتیکی را به کاربر می دهد. به دلیل باز بودن انتهای نگهدارنده، میله استیل می تواند جهت دست یافتن به کمترین ارتفاع باریکه از میان نگهدارنده عبور کند.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

•ایجاد پایداری  بالا به دلیل وجود سیستم مگنت و فورک

•مجهز به سه عدد مگنت در پایه جهت تنظیم چیدمان اپتیکی قبل از قفل کردن اجزا به میز

نگهدارنده های میله پایه ستونی شرکت مه فناور با کد فنی  SPM/S انعطاف پذیری تغییر ارتفاع نگهدارنده های میله استاندارد را بعلاوه پایداری مشابه میله های پایه ستونی ترکیب می کنند. این نگهدارنده ها می توانند توسط گیره های چنگکی به میز اپتیکی قفل شوند. همچنین گیره چنگکی می تواند جهت انتخاب مناسب ترین سوراخ به صورت 360 درجه در اطراف نگهدارنده بچرخد. جهت بهبود عملکرد این نگهدارنده ها، مگنت هایی به پایه آن ها افزوده شده است که قابلیت تنظیم چیدمان پیش از قفل کردن نگهدارنده به میز اپتیکی را به کاربر می دهد. به دلیل باز بودن انتهای نگهدارنده، میله استیل می تواند جهت دست یافتن به کمترین ارتفاع باریکه از میان نگهدارنده عبور کند.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
SPM/S
جنس
آلومینیوم آنادایز شده
استیل
سایز
SPM20/S
SPM25/S
SPM30/S
SPM40/S
SPM50/S
SPM75/S
SPM100/S
SPM120/S
SPM150/S

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...