آشکارساز سیلیکونی ( DEC1,DEC2 ) {دتکتور}

Detector

از {{model.count}}
انتخاب مدل:
مدل را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: DEC1 DEC2
  • جنس: آلومینیوم آنادایز شده
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
9,240,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این آشکارساز (دتکتور) از نوع آشکارسازهای سیلیکونی است که برای اندازه گیری نسبی شدت نور استفاده میشود. از ویژگی های این سری از آشکارسازها، وجود دو پیچ تنظیم در پشت قاب آشکارساز است که امکان تغییر (Gain) و (Amplitude) را که در انواع آشکارسازهای سیلیکونی به نسبت طول موج متفاوت مورد استفاده به شدت تغییر می کند، برای کاربر فراهم می آورد. این ویژگی محدودیت عدم آشکارسازی در شدت های کم و اشباع شدن آشکارساز در برخی طول موج های خاص را از میان می برد.این آشکارساز به همراه درایور با دو شماره فنی ارائه می شود. در نوع اول تغییرات ولتاژ خروجی ناشی از تغییر شدت به وسیله یک مولتی متر و یا اسیلسکوپ قابل مشاهده و ثبت است. و در نوع دوم درایور به همراه نرم افزار ارائه می­شود که فرآیند اندازه گیری برخط  توسط کامپیوتر قابل مشاهده و ثبت به صورت یک فایل متنی در بازه زمانی معین شده توسط کاربر است. همچنین قابلیت اتصال همزمان دو آشکارساز به یک درایور از دیگر ویژگی های قابل توجه این مدل است.شرکت مه فناور در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

این آشکارساز از نوع آشکارسازهای سیلیکونی است که برای اندازه گیری نسبی شدت نور استفاده میشود. از ویژگی های این سری از آشکارسازها، وجود دو پیچ تنظیم در پشت قاب آشکارساز است که امکان تغییر (Gain) و (Amplitude) را که در انواع آشکارسازهای سیلیکونی به نسبت طول موج متفاوت مورد استفاده به شدت تغییر می کند، برای کاربر فراهم می آورد. این ویژگی محدودیت عدم آشکارسازی در شدت های کم و اشباع شدن آشکارساز در برخی طول موج های خاص را از میان می برد.این آشکارساز به همراه درایور با دو شماره فنی ارائه می شود. در نوع اول تغییرات ولتاژ خروجی ناشی از تغییر شدت به وسیله یک مولتی متر و یا اسیلسکوپ قابل مشاهده و ثبت است. و در نوع دوم درایور به همراه نرم افزار ارائه می­شود که فرآیند اندازه گیری برخط  توسط کامپیوتر قابل مشاهده و ثبت به صورت یک فایل متنی در بازه زمانی معین شده توسط کاربر است. همچنین قابلیت اتصال همزمان دو آشکارساز به یک درایور از دیگر ویژگی های قابل توجه این مدل است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
DEC1
DEC2
جنس
آلومینیوم آنادایز شده

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...