نگهدارنده اپتیکی با قابلیت تنظیم AAHO

(AAHO) Adjustable Height Optic Clamp

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • سایز: نگه داشتن عدسی های نازک اپتیکی یا عدسی های استوانه... نگه داشتن عدسی هایی با محدوده قطر 15 تا 118 میلی‏م...
  • ابعاد: 141*123*15 میلیمتر
  • وزن: 207gr
  • کدفنی: AAHO AAHO15 AAHO-B
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
2,772,000
14%
2,400,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

AAHO  نگه ‏دارنده عدسی قابل تنظیم است که در دو سایز مختلف طراحی و ساخته شده است. نگه دارنده عدسی  سایز کوچک، توانایی نگه داشتن عدسی های نازک اپتیکی یا عدسی های استوانه ای شکل با محدوده قطر 15 تا 70 میلی‏متر و نگهدارنده سایز بزرگ، توانایی نگه داشتن عدسی هایی با محدوده قطر 15 تا 118 میلی‏متر را داراست. قطعات اپتیکی بین یک پایه V شکل متحرک و نگه‏ دارنده به نرمی ولی محکم بسته می شوند . AAHO می تواند با تغییر در ارتفاع تنظیم شود و به سادگی با پیچ های کناری در جای خود قفل شود. قسمت زیرین این نگه دارنده دارای سوراخ M4 است که برای اتصال آسان به پست های سری متریک تعبیه گردیده است. مقطع عرضی این نگه دارنده بسیار باریک است و این مشخصه قابلیت استفاده از آن در چیدمان های فشرده را برای کاربر فراهم می سازد.در اطراف پیچ های نگه دارنده، فنری تعبیه شده است که قابلیت تنظیم ارتفاع قطعه نگه دارنده اپتیک را بدون وارد کردن فشار بر آن فراهم می آورد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

AAHO  نگه‏دارنده عدسی قابل تنظیم است که در دو سایز مختلف طراحی و ساخته شده است. نگه دارنده عدسی  سایز کوچک، توانایی نگه داشتن عدسی های نازک اپتیکی یا عدسی های استوانه ای شکل با محدوده قطر 15 تا 70 میلی‏متر و نگهدارنده سایز بزرگ، توانایی نگه داشتن عدسی هایی با محدوده قطر 15 تا 118 میلی‏متر را داراست. قطعات اپتیکی بین یک پایه V شکل متحرک و نگه‏دارنده به نرمی ولی محکم بسته می شوند . AAHO می تواند با تغییر در ارتفاع تنظیم شود و به سادگی با پیچ های کناری در جای خود قفل شود. قسمت زیرین این نگهدارنده دارای سوراخ M4 است که برای اتصال آسان به پست های سری متریک تعبیه گردیده است. مقطع عرضی این نگهدارنده بسیار باریک است و این مشخصه قابلیت استفاده از آن در چیدمان های فشرده را برای کاربر فراهم می سازد.در اطراف پیچ های نگهدارنده، فنری تعبیه شده است که قابلیت تنظیم ارتفاع قطعه نگهدارنده اپتیک را بدون وارد کردن فشار بر آن فراهم می آورد.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

سایز
نگه داشتن عدسی های نازک اپتیکی یا عدسی های استوانه ای شکل با محدوده قطر 15 تا 70 میلی‏متر
نگه داشتن عدسی هایی با محدوده قطر 15 تا 118 میلی‏متر
ابعاد
141*123*15 میلیمتر
وزن
207gr
کدفنی
AAHO
AAHO15
AAHO-B
جنس
آلومینیوم آنادایز شده و استیل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...