نگهدارنده صفحه متحرک کوچک ( KPMSS/M,KPMSS/S )

Small kinematic Platform Mount

از {{model.count}}
انتخاب مدل:
مدل را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: KPMSS/M KPMSS/S
  • ابعاد: 49*49*41.5 mm
  • وزن: 111gr
  • جنس: آلومینیوم و استیل
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
2,500,000
24%
1,900,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 نگه دارنده صفحه متحرک کوچک با کدفنی KPMSS ، شامل یک صفحه مسطح برای نگه داشتن منشور آن است. این پایه برای نگه داشتن انواع منشور، باریکه شکن و مکعب های سه گوش در سیستم‏های مختلف اپتیکی  استفاده می‏شود. این مدل پایه می تواند برای تنظیم اجزائی که باید به صورت زاویه دار و مورب قرار بگیرند استفاده شود. قابلیت تنظیم زاویه ای از زیر وجود دارد. در دو مدل عمود بر هم قابلیت بستن به میله وجود دارد. میله، نگه دارنده میله و پایه جداگانه به فروش می رسد. امکان خرید منقاری و میله متناسب وجود دارد یا اینکه مدل KPMSS100 انتخاب شود. شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

 نگهدارنده صفحه متحرک کوچک با کدفنی KPMSS ، شامل یک صفحه مسطح برای نگه داشتن منشور آن است. این پایه برای نگه داشتن انواع منشور، باریکه شکن و مکعب های سه گوش در سیستم‏های مختلف اپتیکی  استفاده می‏شود. این مدل پایه می تواند برای تنظیم اجزائی که باید به صورت زاویه دار و مورب قرار بگیرند استفاده شود. قابلیت تنظیم زاویه ای از زیر وجود دارد. امکان خرید منقاری و میله متناسب وجود دارد یا اینکه مدل KPMSS100 انتخاب شود. شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
KPMSS/M
KPMSS/S
ابعاد
49*49*41.5 mm
وزن
111gr
جنس
آلومینیوم و استیل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...