پین هول ( PE-XX )

Pin Hole

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: PE-XX
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در بسیاری از کاربردهای اپتیکی، تغییر در پروفایل شدت نور لیزر قابل قبول نیست. با استفاده از ترکیب پین هول مناسب، یک ابزار مکان یابی دقیق و همچنین یک عدسی کانونی ساز می توان نوسانات شدت نور لیزر را فیلتر کرد.این پین هول ها با کد فنی PE-XX ُ بر روی ورقه استیل ایجاد شده و داخل قاب آلومینیومی با آنادایز سیاه رنگ قرار گرفته اند که استفاده از آن ها را بسیار سهل نموده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

•قطر روزنه از 10 تا 1000 میکرومتر

•دارای نگهدارنده آلومینیومی آندایز شده با قطر 1 اینچ

•مناسب برای ساخت فیلتر فضایی


در بسیاری از کاربردهای اپتیکی، تغییر در پروفایل شدت نور لیزر قابل قبول نیست. با استفاده از ترکیب پین هول مناسب، یک ابزار مکانیابی دقیق و همچنین یک عدسی کانونی ساز می توان نوسانات شدت نور لیزر را فیلتر کرد.این پین هول ها با کد فنی PE-XX ُ بر روی ورقه استیل ایجاد شده و داخل قاب آلومینیومی با آنادایز سیاه رنگ قرار گرفته اند که استفاده از آن ها را بسیار سهل نموده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
PE-XX

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...