کیت پایه ‏ها و نگه‏دارنده ‏های میله با قطر 1/2 اینچ ( MFK01/S )

Post Holder and Base Mount Kit(Ø1/2" post)

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: MFK01/S
  • جنس: آلومینیوم آنادایز شده
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
49,500,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کیت MFK01/S    از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پرکاربرد از پایه ‏ها و نگه‏ دارنده‏ های  با قطر 0/5 اینچ آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‎دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده‌است. اجزای این کیت، مکمل کیت MFK03 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه، دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید. واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد. جنس تمامی قطعات از آلومینیوم آنادایز شده می‏باشد به استثنای پیچ‏ها که از جنس برنج و یا استیل ساخته شده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

تعدادشرحشماره فنیردیف
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH30/S1
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH40/S2
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH50/S3
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH75/S4
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH100/S5
10نگه‏دارنده   میله با قطر 1/2 اینچSPH120/S6
10پایه HSHB17
10پایه USUB18
10صفحه پایهSBP19
10گیره میزTCP10
100جمع
 
 

کیت MFK01/S    از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پرکاربرد از پایه ‏ها و نگه‏دارنده‏ های  با قطر 0/5 اینچ آزمایشگاه اپتیک و لیزر به علاوه کابینت برچسب‎دار برای هر مجموعه است. تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده‏تر می‏کند. اجزای تشکیل‏ دهنده کیت در زیر آورده شده‌است. اجزای این کیت، مکمل کیت MFK03 است. تمام کشوهای کابینت مجموعه، دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید. واضح و مبرهن است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد. جنس تمامی قطعات از آلومینیوم آنادایز شده می‏باشد به استثنای پیچ‏ها که از جنس برنج و یا استیل ساخته شده است.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
MFK01/S
جنس
آلومینیوم آنادایز شده

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...