نگهدارنده اپتیکی متحرک فوق پایدار ( KOM10,KOM20 ) کینماتیک

(Kinematic) Ultra- stable Kinematic Optic Holder

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کدفنی: KOM10 KOM20
  • جنس: آلومینیوم آنادایز شده و استیل
  • ابعاد: KOM10:49*49*41.5 mm KOM20:75*75*49 mm
  • وزن: KOM10:109gr KOM20:184gr
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
3,200,000
30%
2,240,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نگه دارنده های اپتیکی سه محوره KOM در دو سایز استاندارد 1 اینچ و 2 اینچ قابل ارائه هستند. تنظیم جهت گیری المان اپتیکی در این نگهدارنده ها توسط سه پیچ تنظیم کننده با گام 500 میکرون فراهم می شود. جهت جلوگیری از ایجاد خوردگی و همچنین بهبود حرکت پیچ های تنظیم کننده، در محل اتصال این پیچ ها به بدنه جلویی نگهدارنده، از ساختارهای با جنس استیل استفاده شده است. المان اپتیکی در داخل نگهدارنده توسط یک مغزی دارای نوک پلاستیکی قرار داده می شود و این نوک پلاستیکی از آسیب رسیدن به المان اپتیکی می کند. نیروی بازگشتی در تنظیم جهت گیری نگهدارنده توسط فنرهایی با ضخاجلوگیریمت  0/8 میلیمتر فراهم می شود.لازم به ذکر است که نگهدارنده های KOM با توجه به استفاده از ساختار L شکل ضخیمتر و استفاده از سه پیچ تنظیم کننده، در مقایسه با نگهدارنده های KMM و MHK از پایداری بالاتری برخوردارند.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

•رزولوشن: 5 میلی رادیان (0.3 درجه)  به ازای یک دور چرخاندن پیچ تنظیم کننده

•نگهداری از المان های اپتیکی با حداقل ضخامت 4 میلیمتر

•ایجاد پایداری بسیار بالا در چیدمان های حساس به لرزش 

•مجهز به مهره قفل کننده پیچ تنظیم گر  جهت اطمینان از ثابت ماندن تنظیمات

نگهدارنده های اپتیکی سه محوره KOM در دو سایز استاندارد 1 اینچ و 2 اینچ قابل ارائه هستند. تنظیم جهت گیری المان اپتیکی در این نگهدارنده ها توسط سه پیچ تنظیم کننده با گام 500 میکرون فراهم می شود. جهت جلوگیری از ایجاد خوردگی و همچنین بهبود حرکت پیچ های تنظیم کننده، در محل اتصال این پیچ ها به بدنه جلویی نگهدارنده، از ساختارهای با جنس استیل استفاده شده است. المان اپتیکی در داخل نگهدارنده توسط یک مغزی دارای نوک پلاستیکی قرار داده می شود و این نوک پلاستیکی از آسیب رسیدن به المان اپتیکی می کند. نیروی بازگشتی در تنظیم جهت گیری نگهدارنده توسط فنرهایی با ضخاجلوگیریمت  0/8 میلیمتر فراهم می شود.لازم به ذکر است که نگهدارنده های KOM با توجه به استفاده از ساختار L شکل ضخیمتر و استفاده از سه پیچ تنظیم کننده، در مقایسه با نگهدارنده های KMM و MHK از پایداری بالاتری برخوردارند.شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

کدفنی
KOM10
KOM20
جنس
آلومینیوم آنادایز شده و استیل
ابعاد
KOM10:49*49*41.5 mm
KOM20:75*75*49 mm
وزن
KOM10:109gr
KOM20:184gr

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...