ستاپ تداخل سنجی مایکلسون

Michelson Interferometer

از {{model.count}}
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: مه فناور ظریف دیدگانی
آماده ارسال ناموجود
181,500,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تداخل سنج مایکلسون وسیله ای پرکاربرد جهت اندازه گیری طول موج نور، و همچنین ضریب شکست مواد شفاف است. این چیدمان قابلیت استفاده به صورت مدولار و جابجا کردن بازوها جهت انطباق با میز یا بردبورد اپتیکی را داد. در این چیدمان از یک لیزر دیودی یا لیزر هلیم نئون به عنوان منبع نور استفاده می شود. آینه ها و پرتو شکاف بر روی نگهدارنده های قابل تنظیم قرار گرفته اند و می توان به وسیله این نگهدارنده ها همخطی را در تمام بازوها به طور دقیق ایجاد کرد.. شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

محصولات مرتبط

تداخل سنج مایکلسون وسیله ای پرکاربرد جهت اندازه گیری طول موج نور، و همچنین ضریب شکست مواد شفاف است. این چیدمان قابلیت استفاده به صورت مدولار و جابجا کردن بازوها جهت انطباق با میز یا بردبورد اپتیکی را داد. در این چیدمان از یک لیزر دیودی یا لیزر هلیم نئون به عنوان منبع نور استفاده می شود. آینه ها و پرتو شکاف بر روی نگهدارنده های قابل تنظیم قرار گرفته اند و می توان به وسیله این نگهدارنده ها همخطی را در تمام بازوها به طور دقیق ایجاد کرد. شرکت مه فناور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اپتومکانیک و میز اپتیکی همراه همیشگی پژوهشگران ایرانی است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...